corona virüsü

Anlamlı Forma Tanıtımı

2020 yılı ilk aylarında corona virüsü Türkiye’de ve dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Covid 19 ile mücadelede sağlık çalışanları ön safhada virüsle yarışan kesim oldular. Türkiye’de her gün covid 19 ile mücadele ederken virüse yakalanan sağlık çalışanlarının sayısı artmakta ve hayatını kaybeden sağlık çalışanları da artıyor. Sağlık çalışanlarına maddi ve manevi desteğin sağlanması küresel salgın döneminde bir kat daha artmaktadır.

Yeni Malatyaspor kulübü de yeni sezon forma tanıtımında sağlık çalışanlarını unutmadı. Sarı siyahlı kulüp forma tanıtımı için hazırlanan videoyu sağlık çalışanlarına ithaf ettiler.

Kaplan ve Şimşek Figürlü Forma

Malatya ekibi yeni sezon forma seçiminde taraftarlarından de destek almıştı. Forma tasarımı için taraftarların fikrini alan Yeni Malatyaspor bu seçim için bir oylama yapmıştı. Oylama sonucu Yeni Malatyaspor’un forma tasarımı taraftarların seçimi ile siyah renk üzerine kaplan figürü ile beyaz renk şimşek figürünün olduğu forma hazırlandı.

Yeni Malatyaspor forma tanırım klibinde, covid 19 mücadelesinde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına ve virüs ile kendi hayatlarını düşünmeden mücadele eden bütün sağlık çalışanlarına ithaf olunduğunu belirtti.

Güncel Yazılar