Süper Lig

Carlos Sierra Hareketliliği

Yeni Malatyaspor Süper Lig yeni sezon transfer görüşmelerinde hız kesmiyor. Yeni Malatyaspor takımı 2019-2020 futbol sezonunda kulüp tarihinin en kötü sezonunu yaşadı. Malatya ekibi aynı kötü sezonu tekrar yaşamak istemediği için transfer çalışmalarına ağırlık verdi.

Futbolcu olarak Christian Cueva, Lukoki, Fernando Zuqui, Kerim Hafez ve Jetmir Topalli ile kaleci Guido Herrera’yı renklerine bağlayan Yeni Malatyaspor’un yeni transferleri heyecan yarattı.

Tetteh ya da Aboubakar

Sarı siyahlı kulüp Kolombiyalı futbolcu Carlos Sierra’yı transfer etmek için görüşmeler yapıyor. Sierra’nın yanında Yeni Malatyaspor’un transfer listesinde Ganalı futbolcu Benjamin Tetteh var. Galatasaray’ın da transfer etmek istediği Benjamin Tetteh’in Malatya ekibi ile prensipte anlaştığı ve sözleşme için Malatya’ya geleceği iddia edildi. Yeni Malatyaspor’a transferi gündemde olan diğer futbolcu da Kamerunlu Vincent Aboubakar oldu.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek de kulübün transfer görüşmelerinin devam ettiğini söyledi. Adil Gevrek, Tetteh ve Aboubakar transferinde iki futbolcudan birini transfer edeceklerini ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile transfer kararı vereceklerini belirtti. Malatya temsilcisinin yeni transfer görüşmeleri takımda ve taraftarlarda heyecan yarattı.

Güncel Yazılar