Malatya

Yeni Malatyaspor’a CEO Başkan Adayı

Süper Ligin Malatya temsilcisi Yeni Malatyaspor ligden düşmüş ve yeni sezonda TFF 1. Ligde mücadele edecekti. Corona virüsü sebebiyle futbol kulüplerinin yaşadığı sıkıntılar göz önünde bulundurularak bu sezon ligden düşme olmaması kararı ile sarı siyahlı ekip tekrar Süper Lige döndü. Yeni Malatyaspor’un bu başarısız sezonunun ardından kulüp başkanı Adil Gevrek’in de kulübü yönetimi eleştirilerin odağı oldu.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanlığı için yeni adaylar kulüp yönetimine aday oldu. Bu adaylardan biri de CEO tecrübesi olan Ahmet Köse oldu. Bahçeşehir Okulları’nda CEO görevini yürütmüş olan Ahmet Köse Yeni Malatyaspor kulübü başkanlığına aday olacağını açıkladı. Profesyonel bir yönetim ile kulübü yöneteceklerini söyleyen Ahmet Köse Yeni Malatyaspor’un bu değişime ihtiyacı olduğunu belirtti.

‘’İstikrarlı Yönetim’’

Ahmet Köse Yeni Malatyaspor kulübünün istikrarlı bir yönetimle yönetilmesi gerektiğini ve uzun vadeli planlar ile kulübün istikrara kavuşacağını ifade etti. Ahmet Köse kulüp yönetiminde kuracağı ekibin yönetim tecrübesi olan profesyonel bir grup olacağını ve Yeni Malatyaspor’un böyle bir yönetimi hak ettiğini söyledi. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’in başkanlık için tekrar aday olması konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor.

Güncel Yazılar