2020-2021 futbol

Yeni Malatyaspor’da Sezon Hazırlıkları

Yeni Malatyaspor 2020-2021 futbol sezonunda teknik direktör Hikmet Karaman ile devam etmeme kararı aldı. Hikmet Karaman ile henüz resmi olarak yolları ayırmayan Malatya ekibi yeni sezon hazırlık çalışmalarına da başladı. Yeni teknik direktör arayışını sürdüren Yeni Malatyaspor sezon hazırlıklarına da teknik direktör olmadan başladı. Teknik direktör olmayan takımı sportif direktörü Ali Ravcı çalıştırıyor.

Yeni Malatyaspor takımı sezon hazırlıklarına Malatya’da başladı ve takımın Malatya’daki hazırlık süreci 5 gün olacak. Sarı siyahlı takım 17 Ağustos tarihinde Bolu’da kampa girecek. Yeni Malatyaspor Kulübü yönetimi bu süreçte futbolcu transferleri için görüşmeler yapıyor. Kulüp yönetimi 17 Ağustos’tan itibaren futbolcu transferlerine başlayacaklarını açıkladı. Ayrıca Bolu kampına gitmeden önce Malatya ekibinde yeni sezonda kadroda olması istenmeyen futbolcular ile yollar ayrılacak.  

3 Teknik Direktör Adayı

Teknik direktör arayışını sürdüren Yeni Malatyaspor’da teknik direktör adayı olarak 3 isim olduğu iddia ediliyor. Bu 3 isim Aykut Kocaman, Hamza Hamzaoğlu ve Samet Aybaba oldu. Hikmet Karaman ile resmi olarak kulübün ilişkisinin kesilmesinin ardından yeni teknik direktör ile imza atılacak.

Güncel Yazılar