Süper Lig

Malatya Ekibinin Arjantinli Futbolcu Transferleri

Yeni Malatyaspor Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına başlıyor. Malatya ekibi ilk olarak teknik direktör sorununu çözmesi gerekiyor ve bununla ilgili görüşmelerini yapıyor. Yeni Malatyaspor takımı sportif direktör Ali Ravcı yönetiminde Malatya’da antrenmanlara başladı. 17 Ağustos tarihinde Yeni Malatyaspor takımı Bolu’da kampa gidecek.

Yeni Malatyaspor kulübü futbolcu transfer görüşmelerini de yapıyor. 3 Arjantinli futbolcu ile görüşen Yeni Malatyaspor kulübü bu futbolcularla prensipte anlaştı. Arjantinli futbolcular Leonardo Godoy, Guido Herrera ve Fernando Zuqui ile transfer görüşmeleri olumlu geçen Malatya ekibi 3 futbolcu ile 1-2 gün içinde sözleşme imzalamayı planlıyor. Arjantinli 3 futbolcunun sözleşme imzalamak için Malatya’ya geleceği tahmin ediliyor ve bu futbolcuların 17 Ağustos’da Bolu’da başlayacak kampa yetişmesi planlanıyor.

Kaleci-Sağ Bek ve Sağ Kanat Transferleri

Transferi planlanan Arjantinli futbolculardan Guido Herrera kaleci ve Arjantin Milli takımında forma giydi. Leonardo Godoy ise sağ bekte oynuyor ve Arjantin kulübü Clup Atletico Talleres’de oynamıştı. Leonardo Godoy Yeni Malatyaspor’a transferinin sosyal medya hesabından paylaştı. 3. Arjantinli futbolcu Fernando Zuqui ise sağ kanatta oynuyor.

Güncel Yazılar