Malatya

Adil Gevrek’i Üzen Vefat

Süper ligin Malatya temsilcisi Yeni Malatyaspor kulüp tarihinin en kötü sezonundan birini yaşıyor. Pandemi sebebiyle 19 Mart tarihinde lig maçlarına ara verildiği dönemde Yeni Malatyaspor 15. Sırada bulunuyordu. Yeni Malatyaspor’un 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarından puan kazanımı olmazsa ligden düşme ihtimali bulunuyor. Sarı siyahlı takım başlayacak olan lig maçlarına hazırlanırken takımda çıkan 6 covid 19 vakası ile sarsıldı.

Yeni Malatyaspor’da üst üste gelen kötü haberlere en son Adil Gevrek’in babasının vefat haberi eklendi. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’in 76 yaşındaki babası Ömer Gevrek 03 Haziran’da (dün) vefat etti. Kalp krizi sebebiyle vefat eden Ömer Gevrek’in vefatı Yeni Malatyaspor camiasında üzüntü yarattı.

Başsağlığı Mesajı Yayınlandı

Yeni Malatyaspor kulübü sosyal medya hesabından ve internet sitesinden başsağlığı mesajı yayınladı. Malatya kulübü paylaşılan mesajda Ömer Gevrek’e Allah’tan rahmet dilediler ve Başkan Adil Gevrek’e ve ailesine başsağlığı ve sabır dileklerinde bulundular. Adil Gevrek son günlerde babası Ömer Gevrek’in köy evinde doğa ile başbaşa zaman geçiriyordu. Corona virüsü vakaları sebebiyle antrenman programına verilen arayı fırsat bilen teknik direktör Hikmet Karaman da Adil Gevrek’i ziyaret etmişti.

Güncel Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir