Süper Lig

Gökhan Töre Transferi

Yeni Malatyaspor Süper Lig bitimine 1 hafta kala ligden düşme sınırına iyice yaklaşmıştı. Bu süreçte Yeni Malatyasporlu futbolcu Gökhan Töre’nin takımdan transfer edileceği iddia edilmişti. Malatya ekibi ile sözleşmesini yenileyen Gökhan Töre’nin yeni sezonda Beşiktaş’a transfer olacağı haberleri ortaya çıkmıştı. Yeni Malatyaspor’un ligde kalması için mucize gerektiği düşünüldüğü için Gökhan Töre’nin yeni sezonda Süper Ligde kalmayı istediği düşünülüyordu.

Bonservis Şartı

Malatya ekibi önce ligden düştü ardından alınan kararla ligden düşmenin bu sezon kaldırılması ile ligde kaldı. Bu durumda Gökhan Töre’nin yeni sezonda nerede forma giyeceği merak edilmeye başladı. Yeni Malatyaspor Kulübü başkanı Adil Gevrek Gökhan Töre’nin Beşiktaş ve Galatasaray’ın takibinde olduğunu ama kulübe resmi bir transfer teklifi gelmediğini söyledi. Adil Gevrek, Gökhan Töre ’ye resmi bir transfer teklifi geldiğinde değerlendireceklerini ve bonservis alınmadan Gökhan Töre’nin transferinin olamayacağını da belirtti.

Takımın teknik direktörü Hikmet Karaman ile yolların ayrıldığı haberi konusunda da Adil Gevrek net bir açıklama yapmadı. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Hikmet Karaman ile tekrar bir görüşme yapacaklarını ve bundan sonra kara verileceğini ifade etti.

Güncel Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir