Malatya

Gökhan Töre – Umut Nayır Takası

Süper Ligin Malatya temsilcisi Yeni Malatyaspor yeni transferler ile kadrosunu güçlendiriyor. Yeni Malatyaspor ile sözleşmesini yenileyen Gökhan Töre ise takımdan ayrılıyor. Beşiktaş’a transferi ile gündeme gelen Gökhan Töre’nin transfer konusu iki takım arasında gerginliğe de neden oldu. Beşiktaş kulübü ve Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın Gökhan Töre’yi kadrosunda istiyordu. Yeni Malatyaspor Kulübü ve kulüp başkanı Adil Gevrek ise Gökhan Töre’nin Beşiktaş’a transferi konusunda bonservis talep ediyordu.

Yeni Malatyaspor’un bonservis talebini ise Beşiktaş reddediyordu. Gökhan Töre’nin Beşiktaş’a transferi için bonservis talep eden Yeni Malatyaspor bonservis talebi kabul olmazsa takas futbolcu teklif etti. Beşiktaş ise Yeni Malatyaspor’un Gökhan Töre’ye karşı önerdiği takas futbolcu teklifini kabul etti.

Resmi Açıklama Bekleniyor

Gökhan Töre’nin Beşiktaş’a transferi karşılığında Yeni Malatyaspor siyah beyazlı kulüpten Umut Nayır’ı talep etti. Beşiktaş ise Umut Nayır takasını kabul ettiği iddia edildi. Gökhan Töre ise Beşiktaş yönetimi ile Nevzat Demir Tesisleri’nde görüştü ve bu görüşme sonucunda Gökhan Töre Beşiktaş ile transfer konusunda anlaştı. Gökhan Töre ve Umut Nayır takasının iki kulüp tarafından onaylanmasının ardından Resmî açıklamanın yapılması bekleniyor.

Güncel Yazılar